موتور صنعتی سریع بالارونده :

موتورهای صنعتی یا همان موتورهای گیربکسی دارای توان خروجی بالا به عنوان نیرو محرکه درب های بزرگ یا درب های کوچکی که تعدد استفاده از آنها در واحد زمان زیاد است(درب های پر تردد)، استفاده می شوند.
از آنجا که درب های صنعتی عموما بزرگ هستند عمده مصرف موتورهای ساید در دربهای صنعتی است ، برق مصرفی موتور از نوع سه فاز است.

ابعاد و اندازه موتورهای ۲۵۰-۳۵۰ و ۵۰۰-۷۵۰ در دو مدل با هندل دستی یا هندل زنجیری به این ترتیب تغییر می کند.

این موتورها در حالت استاندارد به شکل شفت مستقیم روی درب نصب می شود (Shaft mounted drives) اما در موارد خاص برای درب های غول پیکر با ابعاد بسیار بزرگ که نیرو محرکه بیشتری مورد نیاز است امکان نصب موتور به شکل چرخ دنده ای (Chain wheel drives)وجود دارد.

تابلو فرمان سه فاز (BoxControl)، کیت پایه (BoxCard Basic) و کابلهای اتصال موتور و تابلو فرمان (Motor & control cables) متعلقات اصلی و جدایی ناپذیر موتور هستند.

این موتورها در دو مدل با هندل دستی یا هندل زنجیری قابل ارایه می باشد که بواسطه آنها در هنگام قطع برق باز و بسته شدن درب میسر می شود. قیمت موتورهای کرکره برقی درب اتوماتیک تبریز مطابق با کیفیت آن است از مشتریان عزیز خواهشمندیم فریب ظاهر محصولات تقلبی و بی کیفیت را نخورند و در پروژه های مورد نیاز خود قبل هر اقدامی با کارشناسان مجرب ما مشورت نمایند.

درب اتوماتیک تبریز یکی از بهترین شرکتهای فعال در عرصه موتور صنعتی سریع بالارونده می باشد.