متعلقات

نگاهی به متعلقات

انواع اپراتور شیشه ای

انواع موتور کرکره برقی

انواع جک پارکینگی

انوع راه بند

برای اینکه یک جک مناسب و کارآمد برای محل مورد نظرمان انتخاب کنیم، چند مورد را باید مد نظر قرار دهید :

وزن

طول درب

عوامل خارجی

وضعیت مکان نسب

قیمت ها

باید به وزن و طول درب مکانمان دقت کنیم. اما عوامل دیگری مانند عوامل خارجی مانند باد و دیگر مسائل بیرونی، تعداد تردد خودرو ها در طول روز و در آخر انتخاب یک برند معتبر برای خرید جک مورد نیازتان. در آخر با استفاده از مشاوره کادر بسیار مجرب و کار بلد جک پارکینگی تبریز، می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. طبق آمار به دست آمده یک جک پارکینگی سالیانه به تعداد 1500 بار باز و بسته می شود، که این کار باید با سرعت 177 میلی متر بر ثانیه اتفاق بیوفتد. پس هنگامی که یک جک پارکینگی دچار مشکل شد، لزوما باید به سرعت وارد عمل شد وتعمیرش کرد، پس انتخاب یک جک با کیفیت بالا بسیار مهم است.

اساس کار جک پارکینگی تبریز نگاهی به متعلقات

جک پارکینگی تبریز، هر نوع که باشد اساس کار یکسانی دارد. همه این سیستم ها با موتوری که دارند یک جک مشخص را باز و بسته می کنند، اما اینکه با چه روشی این کار را انجام دهند، با یکدیگر فرق می کنند. بعضی با زنجیر، بعضی با تسمه، بعضی به صورت پیچی و بعضی دیگر به صورت مستقیم جک را باز یا بسته می کنند.

ابتدا جک پارکینگی تبریز که به صورت زنجیری کار می کند را شرح می دهیم. در این نوع جک، زنجیری که به درب متصل شده است، با بالا رفتن خود باعث بالا رفتن درب می شود. باید بدانید که این نوع جک ها در بین سایر جک های پارکینگی، ارزان ترین قیمت را دارد و مسلما پر فروش ترین جک پارکینگی موجود در بازار می باشد. اما قبل خرید به شما توصیه می کنم اگر از سروصدا زیاد بیزارید، از خرید این نوع جک، صرف نظر کنید.