سقف متحرک تبریز

سقف متحرک تبریز محصولی پیشرفته و کاربردی برای فضاهای باز با امکان کنترل دما و نور محیط می باشد. این نوع سقف ها برای مکان هایی ماند کافی شاپ ها، پوشش استخر های رو باز، هتل ها، بالکن، روف گاردن و… بکار می رود. این نوع سقف ها امکان استفاده از فضا های قابل استفاده در تمامی فصول را بدون در نظر گرفتن شرایط دمایی محیط به شما می دهد. یکی از خدمات ما بعد از درب اتوماتیک تبریز ، سقف متحرک تبریز می باشد.

سقف متحرک در تبریز

سقف جمع شونده پارچه ای یک سیستم پوشش پارچه ای و آلومینیومی است که با کمک موتور برقی کار میکند و درست مانند سقف یک ماشین کروکی باز و بسته میشود. سقف متجرک پارچه ای ، پوششهای مقاوم در برابر باران، آفتاب و باد را برای انواع تراس و بالکن ارائه میدهد. به دلیل بهره بردن از تنوعی مناسب در اندازه و طراحی میتوان پارچه ای در انواع محیط های بزرگ و کوچک استفاده کرد. سقف های اتوماتیک پارچه ای با سربلند بیرون آمدن از آزمونهای بسیار دشوار در کنار تجربه ی عوامل تولید وعده ی کیفیت بی نظیر و راحتی منحصر به فردی را به شما میدهد.

این سقفها در هنگام باز بودن در برابر نور شدید، بارانهای سیل آسا و باد محافظت میکنند. وقتی بسته باشد، به شما امکان لذت بردن از آفتاب را بدون حس ابری بودن میدهد. ساختار خود متکی این محصول حتی در برابر بادهای شدید هم به خوبی مقاومت میکند. موتور برقی تمام زحمت باز و بسته کردن سقف محافظ ِ ضد آب را میکشد.

سقف-متحرک-تبریز
سقف-متحرک-تبریز

ابعاد مورد استفاده سقف اتوماتیک :

سقف اتوماتیک پارچه ای در واحد های تکی با عرض حداکثر ۶٫۵ و طول حداکثر 10متری قابل سفارش است .برای استفاده در محیط های بزرگتر میتوان با جفت کردن این واحد ها به هر اندازه و طرح دلخواه (مثل لچکی) دست یافت. این سیستم را میتوان با اتکای بخشی از آن به دیوار ساختما برپا کرد و یا در هر منطقه به صورت خود متکی ساخت.

پارچه ی PVC مقاوم در برابر پارگی با اتصال به تیرک های آلومینیومی مقاوم، امکان مقاومت سقف را در هنگام باز بودن در مقابل بادهایی با قدرت ۸ در مقیاس بیفورت فراهم میکند ( بادی که هیچ کس دوست ندارد در هنگام وزیده شدن در مقابل آن بایستد) .حداقل شیب ۸ درجه آب باران را به سمت جلو وسیستم زه کشی روانه میکند و از آنجا نیز به کمک لوله ی جلویی مستقر در تیرک نگه دارنده به سمت زمین یا فاضلاب ریخته خواهد شد.

زیر سازی پوشش دهی سقف اتوماتیک :

با توجه به شرایط ساختاری سیستم میتوان تیرک های حمایتی جلویی را درون بتن قرار داد یا به کف پاسیو پیچ کرد.اطراف و جلوی سقف اتوماتیک پارچه ای را میتوان به کمک تجهیزاتی از قبیل درب های شیشه ای ریلی، تاشو ، پرده های عمودی، سقف های جانبی و یا به سادگی و با استفاده از پنلهای شیشه ای ثابت محفوظ کرد.تمام اینها با توجه به موقعیت شمالی ،جنوبی،شرقی، غربی و ساختمانی که سیستم به آن تکیه دارد و خود به عنوان محافظ عمل میکند به سیستم شما اضافه میشوند.

این سیستم به خوبی با محیط زندگی شما هماهنگ شده و کنترل فوق العاده ای بر روی آب و هوای متنوع محل زندگی تان بدست میدهد. به کمک این سیستم کنترل بی نظری بر روی نور آفتاب، گرما و باد در یک محیط خارجی خواهید داشت و میتوانید از پاسیو یا ایوان خانه تان نهایت استفاده را در تمام سال داشته باشید.

ارتقا سیستم سقف اتوماتیک و سقف متحرک تبریز :

به کمک انواع کنترل های رادیویی ، کلید های روی دیوار و سنسورهای باد باران و آفتاب میتوان به آسانی کل سیستم را مدیریت کرد. این سیستم های کنترلی شما را قادر میسازند تا بدون هیچ زحمتی در هر شرایط جوی به مدیریت گرما، نور و غیره بپردازید و با استفاده از نورپردازی و سیستم گرمایشی کم مصرف حتی شبهای سرد زمستان را با اقامتی دلچسب در بیرون خانه سپری کنید.
وقتی که سقف به کمک چهارچوب مقاوم آلومینیومی و پارچه ی ضد پارگیUpvc به محکمی بسته شد ، دیگر خیالتان بابت هر آب و هوایی حتی بارش برف راحت باشد.

سقف متحرک تبریز

نحوه قرار گرفتن پارچه سقف متحرک در هنگام بسته شدن :

به این دلیل که پارچه ی این سقف نمیتواند مانند سایرسقف ها به دور میله ی پشتی بپیچد و مورد حفاظت قرار بگیرد، از جنسی بسیار مرغوب و با دوام ساخته شده. پارچه ی سقف هنگام جمع شدن به شکل چین دار بسیار مرتب و با نظمی در آمده و زیر محافظ آلومینیومی کار گذاشته شده در چهار چوب قرار میگیرد.

ستون های سقف اتوماتیک :

پروفیل های آلومینیومی بخش جلویی سیستم دارای لوله هایی هستند که هنگام بارش باران نقش ناودان را ایفا کرده و آب باران را به قسمت دلخواه شما روانه میکنند.

منترل سقف همیشه با موتور برقی و کنترلی مناسب شرایط موجود مدیریت میشود.سقف اتوماتیک پارچه ای جام تراس، راه حلی مناسب و به روز برای محیط های خانگی و تجاری است که با کمک مواد بسیار مقاوم و مستحکم برای سالیان طولانی قابل استفاده خواهد بود.

مزایای استفاده از سقف اتوماتیک تبریز :

 • استفاده از پارچه های پی وی سی چند لایه از شرکت های معتبر
 • عایق کردن مناسب در برابر ریزش باران و هدایت آب به پایین توسط کانال
 • عملکرد آسان در باز و بسته شدن توسط ریموت، کلید یا وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه
 • قابلیت استفاده و ترکیب چند سقف متحرک جهت پوشش سطوح وسیع تر
 • قابلیت سیستم نورپردازی جهت روشنایی و زیبا سازی
 • زیبایی در حال باز و بسته بودن
 • باز و بسته شدن سریع و آسان

موارد کاربرد:

 • بالکن ها و تراس های بدون سقف
 • فضاسازی محوطه باز جلوی رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها، تالارهای پذیرایی، …
 • جلوگیری از تابش آفتاب و دید ساختمان مجاور برای کنار و ورودی های استخرها
 • سقف کردن پارکینگ اتومبیل

سقف متحرک تبریز قابلیت استفاده از فضا های آب بند و هوا بند و استفاده از فضاهای بلا استفاده را به صاحبان ملک می دهد. جالب است بدانید که سقف متحرک تبریز به شما این امکان را می دهد تا سنسور های باد و باران و سیستم هایی که مربوط به روشنایی داخلی می باشد را به این سقف اضافه کنید.

مزایای استفاده از سقف متحرک تبریز

استفاده از سقف متحرک، مزیت های بسیاری دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 1) جلوگیری از اشعه های مضر نور خورشید، و در عین حال می توانید با باز کردن سقف متحرک مکان خود، حمام آفتاب نیز بگیرید.
 • 2) استفاده از سقف متحرک تبریز در تمامی فصول و همچنین در امان ماندن از بارش های فصلی
 • 3) جلوگیری از ورود گرد و غبار و همچنین برگ ها و وزش باد، با نصب سقف متحرک تبریز
 • 4) با نصب سقف متحرک تبریز، از اشراف و دید مستقیم مکان ها و ساختمان های مجاور در امان هستید.
 • 5) با کمک سقف متحرکی که نصب کردید، می توانید سیستم سرمایش و گرمایش داخلی را تنظیم کنید.
 • 6)شما می توانید از سقف متحرک تبریز به دو روش سیستم یک طرفه و دو طرفه استفاده کنید. یعنی به صورت چسبیده به سمت دیوار و وسط محوطه.
 • 7) با توجه به رنگ ها و طرح های مختلف این نوع سقف ها، امکان انتخاب هر نوع سقف متحرکی با توجه به سازه اسکلت وجود دارد.
 • 8)سقف متحرک تبریز به شما این امکان را می دهد تا در تمامی ساعات شبانه روز با توجه به سیستم LIGHTING از آن استفاده کنید.
 • 9) انتخاب انواع طرح های سقف متحرک با توجه اسکلت سازه سقف
 • 10) ظاهر زیبا و منحصر به فردی که سقف متحرک تبریز در مقایسه با سقف های حایل که برای جلوگیری از دید سایرین نصب می شود دارد.

سقف متحرک تبریز

سقف متحرک برقی

سقف متحرک تبریز دارای انواع مختلف سقف های متحرک می باشد که در این قسمت قصد داریم شما را با سقف متحرک برقی آشنا کنیم. سقف متحرک برقی، دارای پایداری رنگی بسیار بالا و عمر مفید خوبی است. مسئله مهم درباره این نوع از سقف های متحرک این است که آفتاب، بارش باران، شرجی بودن هوا و در کل آب و هوا، هیچ تاثیری بر روی کیفیت و دوام سقف ندارد.

تیغه سقف متحرک برقی، برای آن دسته از ساختمان هایی که پارکینگشان درب ورودی و درب ضد سرقتش طرحی چوبی دارد توصیه می شود. شما می توانید با نصب سقف متحرک تبریز که به صورت برقی می باشند، زیبایی خاصی به محیط زندگی و کاری خود بدهید. البته این موضوع را به یاد داشته باشید که قیمت های این نوع درب ها بسیار متنوع هستند و نسبت به نوع مکان و کیفیتی که شما می خواهید، متغیر می باشند.