راهبند BFT

سیستم های راهبند BFT دارای ضریب ایمنی (IP24 (NEMA3 و ولتاژ وآمپر مصرفی کم و قدرت بالا می باشند ،جریان مصرفی این راهبند ها معادل ۳۰۰ وات می باشد که نسبت به تجهیزات مشابه جریان بسیار پایین خواهد بود .

سیکل کاری بالا سری محصولات AC و سیکل کاری محصولات DC قدرت انتخاب و پیشنهاد سیستم بهینه را امکان پذیر ساخته است.

این راهبند ها که با قدرت های متفاوت جهت کنترل ابعاد و تردد های گونا گون طراحی و ساخته می شوند مطابق با استاندارد کلیه تجهیزات و سیستم های تولید شده توسط BFT قابل برنامه ریزی و کنترل میباشند . تکنولژی سری راهبندها الکترو مکانیک بر پایه سیستم محرکه شامل بر الکترو موتور و گیربکس بوده و تعادل بار بازو توسط فنر بالانس ایجاد میگردد که این ویژگی سبب ایجاد سرعت ثابت دربازوی متحرک راهبند می گردد و تنش های موضعی به طورکلی ازبین می رود . نکته دیگرعدم نیاز دستگاه به سرویس و تنظیمات دوره ای می باشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم دربرابرتغییرات جوی ( دما ) از ۲۰- درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۵۵ درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صددرصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی شود .

سیستم از سرعت باز و بسته شدن بالایی برخوردار بوده که از ۴و۶ تا ۸ ثانیه قابل تنظیم و در طول حرکت با تغییر سرعت از ایجاد هر گونه تنش و ضربه کاسته شدهاست.

 

سری محصولات MOOVI و MICHEL که دو محصول از خانواده راهبند های BFT میاشند . به ترتیب برای عرض ورودی (۳ تا ۵ متر ) و (۶ تا ۸ متر )که ولتاژ ورودی سیستم ها و همچنین توان خروجی گیربکس ها هر یک به ترتیب ( ۲۳۰v/ac و ۳۶۰ N ) و تیپ دوم ( ۲۴v/ac و۵۸۰≈۶۸۰N ) میباشد .

چندی از قابلیت های ویژه سری راهبند BFT را در ادامه میتوان به این صورت بر شمرد :

با توجه به اینکه سیستم دارای چشم‌‌های حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد.

این سیستم قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات اتوماسیون استاندارد را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به شبکه‌‌‌های PLC , BMS گنجانده شده است و یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری در منطقه است که بطور مثال با باز شدن درب ضبط تصویر شروع خواهد شد.

قابلیت اتصال راهبند BFT به تجهیزان ارسال فرمان چه دیجیتال و چه آنالوگ و همچنین اتصال و فرمان پذیری از کلیه تجهیزات ایمنی و مدار های مغناطیسی مثل لوپ دتکتورها.

سیستم کد پذیری ریموت‌‌‌ها به صورت کد گردشی تا ۴٫۲۹۴٫۹۶۷٫۲۹۶ کد با فرکانس MHz 92/433 ایجاد می‌کند که از نظر ایمنی شرایط مطمئنی را فراهم می سازد.

جهت اطلاع بیشتر از راهبند BFT با درب اتوماتیک تبریز در ارتباط باشید