درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک تبریز به عنوان یکی از برترین منابع در جهت ارائه بالاترین کیفیت در زمینه درب های اتوماتیک شناخته شده است. و با پشت سر گذاشتن مراحل به صورت قدم به قدم و با یاری خداوند متعال و همکاری پیوسته اعضای شرکت، در جایگاه یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت ها در راستای خرید، فروش و نصب درب های اتوماتیک قرار گرفته و از طریق ارائه یک تجربه خرید عالی برای افراد، تحویل سریع تجهیزات و عرضه خدمات درخشان به مشتریان جایگاه خود را حفظ کرده است تا به تعهد خود در قبال اطمینان مشتریان پایبند مانده و نهایت آسایش خاطر را برای افراد فراهم کرده باشد .
ما بر این باوریم که ارائه خدمات حقیقی از لحظه ای که محصول سفارشی شما به درب خانه تان می رسد، آغاز می گردد. ما تعهد خود را از طریق ارائه خدمات استثنایی به مشتریان پیگیری می کنیم تا برتری خود را درعمل به اثبات رسانده باشیم .
موفقیت ما بر اساس یک قاعده کلی ساده ساخته شده است: به هر مشتری همانطور رسیدگی و توجه لازم را به عمل آورید که برای افراد خانواده خود قائل هستید. از همان ابتدای کار بالاترین الویت ما این بوده است که توجه و رسیدگی به افراد را به طور شایسته و بی نظیری عرضه کنیم. به همین منظور کارمندان مؤدب، متواضع و با استعداد را فراخواندیم تا پاسخگوی سؤالات شما باشند، شما را راهنمایی کنند، توصیه ها و پیشنهادات لازم را به شما ارائه دهند و راه حل هایی متناسب با نیاز شما اظهار دارند .
ما به کارمندان خود افتخارمی کنیم چون آنها توانسته اند تفاوت مطلوب را در این راستا ایجاد کرده باشند. ما با هر مشتری با احترام رفتار می کنیم و هر مذاکره ای را در شأن خودش مورد توجه و رسیدگی قرار می دهیم. علاوه بر آن ما در وب سایت معرفی گزیده جامعی از محصولات با کیفیت و قابل اطمینان به همراه مقدار زیادی اطلاعات، تصاویر اختصاصی هر محصول وشرح ویژگی های محصولات با جزئیات در کاتالوگ ها را در اختیار شما قرار داده ایم برای اینکه به شما در تصمیم گیری برای انجام خریدی کاملاً آگاهانه کمک کرده باشیم تا شما به راحتی بتوانید برای خرید محصول مورد نظر خود تصمیم بگیرید .
بنابراین وقتی شما بر روی وب سایت ما می روید یا با ما تماس می گیرید، در حقیقت در حال وارد معامله شدن با شرکتی هستید که در زمینه درب های اتوماتیک ، سیستم های درب بازکن های اتوماتیک و همچنین در زمینه مطابقت دادن خواسته ها و نیازهای مشتریان با اقلام برآورده کننده ی نیاز آنها بسیار مشتاق، علاقه مند، پیگیر، متعهد و حرفه ای است .

ارتباط با ما :

آدرس دفتر: :تبریز – پاستور جدید – مابین خیابان حافظ و چهارراه فدک

شماره تماس : 04135422185

موبایل :

09141145129

09143060814

09144220814

ایمیل : Info@tabrizdoor.com