جک بازویی تبریز :

حتما شما هم به این فکر افتاده اید که برای پارکینگ، ورودی آپارتمان یا محل کارتان درب اتوماتیک قرار دهید تا با یک ریموت آن را باز و بسته کنید. اما نیاز به تعویض کلی درب ندارید، امروز می خواهیم شما را با دستگاهی کاربردی و مهم به نام جک بازویی تبریز آشنا کنیم. کاربرد این دستگاه، در درب های لولایی می باشد، به این صورت که شما می توانید با نصب جک بازویی تبریز به درب های لولایی خود، امکان تردد و ورود و خروجتان را سهل و آسان کنید. جک بازویی برای باز و بسته کردن اتوماتیک درب های لولایی بکار می‌رود. جک‌های بازویی در صنعت درب اتوماتیک بسیار امن، پر کاربرد، با دوام و با عمرطولانی می‌باشند .

 

ابعداد جک بازویی تبریز

جک بازویی بسته به ابعاد درب، وزن و تعداد تردد به دو صورت الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی انتخاب و نصب می گردد.

توضیح بر اینکه جک های الکترومکانیکی گزینه ی مناسب برای درب های سبک از 1 تا 6 متر با تردد کم می باشند.

جک های بازویی الکتروهیدرولیکی گزینه مناسب برای درب های سنگین از قبیل درب گاراژ، ویلا و مجتمع های مسکونی با تردد بالا تا طول 7 متر می باشند. فراموش نکنید که در انتخاب جک بازویی مخصوصا برای درب های سنگین در محیط های باز (باغ و ویلا) حتما فشار جانبی باد وارد بر درب را در نظر بگیرید.

 

جک بازویی تبریز این امکان را به مصرف کنندگان محترم می دهد که بدون پیاده شدن از وسیله نقلیه ی خود درب ورودی را به طور اتوماتیک باز و بسته نمایند. و همچنین لازم به ذکر است به غیر از ریموت کنترل توسط سیستم های هوشمند از قبیل برچسب خودرویی – پلاک خوان – کارتخوان – تلفن همراه وآیفون باز و بسته کردن درب ورودی را امکان پذیر می سازد .

 

جک-بازویی-تبریز

جک بازویی تبریز، دو نوع سیستم دارد:

 • هیدرولیکی
 • میکانیکی

البته نوع دیگری از جک های بازویی هستند که امروزه کاربرد بسیار کم تری نسبت به دو نوع قبلی دارند که به جک های پنوماتیک مشهورند. این جک ها، که مکانیزم کارکردشان باد می باشد، می توان گفت قدیمی هستند که جایشان را به سیستم هایی با کاردبرد بالا یعنی هیدرولکی و مکانیکی داده اند.

درباره جک بازویی تبریز باید به این موضوع نیز توجه داشت که برای هر مکان، جک مناسب به آن مکان لازم است تا کارایی بیش تری داشته باشد. مثلا برای مکان هایی که در آن ها تردد بسیار بالاست، بیش تر جک بازویی هیدرولیکی استفاده می شود، و مکان هایی که تردد و رفت و آمد در آن جا کم است و درب در این مکان ها کم باز و بسته می شود، از جک بازویی مکانیکی بهره می برند. این مسئله را نیز باید بدانید که جک بازویی مکانیکی قیمت ارزان تری نسبت به جک بازویی هیدرولیکی دارند.

 

ویژگی های مدار کنترل جک بازویی تبریز:

 • مدار کنترل های مورد استفاده درب اتوماتیک تبریز دارای ویژگی تمام اتوماتیک بوده که در صورت باز شدن و به محض عبور خودرو، درب بعد از مدت زمان تعریف شده در مدار کنترل به صورت اتوماتیک بدون نیاز به دستور ثانوی بسته می‌شود .
 • مدار فول جک های بازویی توانایی اتصال نصب قفل های الکترونیکی جهت امنیت بیشتر بدون هیچ تغییری در مدار را امکان پذیر می سازد.
 • دارای امکانات زمانبندی جک ها بصورت مجزا در هنگام باز و بسته شدن.
 • تعیین محدودیت باز و بسته شدن درب.
 • تشخیص مانع با استفاده از چشمی (فتوسل).
 • قابلیت اتصال باطری در مدل 24 ولت.

جک-بازویی-تبریز

جک بازویی تبریز، برای هر نوع ساختمانی جک های بازویی به صرفه با کاربرد بالا تولید می کند. البته باید این را هم در نظر گرفت که برای آپارتمان هایی با  با تعداد واحد 20 تا 30، جک های بازویی هیدرولیکی می تواند نصب شود اما مکان هایی مانند برج های مسکونی یا ادارات که در آن ها رفت و آمد بالاست، حتما سراغ جک های بازویی هیدرولیکی بروید.

یکی از مهم ترین کاربرد های جک بازویی تبریز، در پارکینگ های انواع ساختمان ها می باشد. این بازوها، علاوه بر ایمنی که دارند، باز و بسته کردن درب را با ریموت از راه دور بسیار آسان تر می کند، به طوری که راننده لازم نیست از ماشین پیاده شود، فقط کافی است با ریموت درب پارکینگ را باز و بسته کند.

درکل اگر قصد خرید جک بازویی تبریز را دارید، باید به امکانات اضافی این نوع جک ها نیز نیم نگاهی داشته باشید. مثلا اگر نیاز به برق اضطراری در زمان قطعی برق باشد، باید از جک بازویی کنترلی 24 ولت استفاده شود، زیرا درب های 24 ولت قابلیت برق اضطراری را دارند.

اساس کار جک بازویی در تبریز

اما اساس کار جک بازویی دو مورد است :

 • روغن
 • برق

جک بازویی تبریز از نوع هیدرولیکی که با روغن داخلی کار می کنند، برتری محسوسی نسبت به بازوهایی مکانیکی دارند که می توانند وزن بالایی را نیز تحمل کنند، درحالی که سیستم مکانیکی با برق و مکانیک کار می کند که دو نوع 220 ولت و 24 ولت دارد. اگر بخواهیم توضیحات بیش تری درباره سیستم مکانیکی بدهیم باید بگوییم، جک بازویی 220 ولت، از ups در زمان قطعی برق بهره می برد و نوع 24 ولت این جک ها از شارژ و باطری که جهت پشتیبانی در آن بکار برده شده، در زمان قطعی برق استفاده می کند.

 

ویژگی هایی که در زمان خرید باید به آن توجه کرد

اگر قصد خرید جک بازویی تبریز را دارید، قبل از خرید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید.

ازجمله :

 • وزن درب
 • عرض درب
 • وضعیت ساختمان یا ادارات
 • وضعیت پارکینگ ها یا محل نصب
 • قیمت ها

برای مثال یکی از موارد مهم، وزن درب است. اگر درب مورد نظرتان، وزنی بیش از 500 کیلوگرم را داراست، بهتر است از جک بازویی مکانیکی استفاده کنید که به نوعی هم کاربردی و هم مقرون به صرفه می باشد، و اگر درب مکانتان وزنی بیش تر از 500 کیلوگرم دارد، لزوما باید از جک های هیدرولیکی استفاده کنید. اما مسئله بعدی، عرض درب می باشد. درب هایی که عرض بیش تر از 1.8 متر را دارند، باید از جک های بازویی تبریز که قدرت بیش تری دارند، استفاده کنند. در درب اتوماتیک تبریز هم این مسائل مهم است.

درب اتوماتیک تبریز با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برندهای داخلی و خارجی ، در خدمت مشتریان محترم می باشد .

جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما با ما تماس بگیرید.