جک بازویی :

جک بازویی برای باز و بسته کردن اتوماتیک درب های لولایی بکار می‌رود. جک‌های بازویی در صنعت درب اتوماتیک بسیار امن، پر کاربرد، با دوام و با عمرطولانی می‌باشند .

جک بازویی بسته به ابعاد درب، وزن و تعداد تردد به دو صورت الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی انتخاب و نصب می گردد.

توضیح بر اینکه جک های الکترومکانیکی گزینه ی مناسب برای درب های سبک از 1 تا 6 متر با تردد کم می باشند.

جک های بازویی الکتروهیدرولیکی گزینه مناسب برای درب های سنگین از قبیل درب گاراژ، ویلا و مجتمع های مسکونی با تردد بالا تا طول 7 متر می باشند. فراموش نکنید که در انتخاب جک بازویی مخصوصا برای درب های سنگین در محیط های باز (باغ و ویلا) حتما فشار جانبی باد وارد بر درب را در نظر بگیرید.

جک بازویی این امکان را به مصرف کنندگان محترم می دهد که بدون پیاده شدن از وسیله نقلیه ی خود درب ورودی را به طور اتوماتیک باز و بسته نمایند. و همچنین لازم به ذکر است به غیر از ریموت کنترل توسط سیستم های هوشمند از قبیل برچسب خودرویی – پلاک خوان – کارتخوان – تلفن همراه وآیفون باز و بسته کردن درب ورودی را امکان پذیر می سازد .

ویژگی های مدار کنترل جک بازویی:

  • مدار کنترل های مورد استفاده درب اتوماتیک تبریز دارای ویژگی تمام اتوماتیک بوده که در صورت باز شدن و به محض عبور خودرو، درب بعد از مدت زمان تعریف شده در مدار کنترل به صورت اتوماتیک بدون نیاز به دستور ثانوی بسته می‌شود .
  • مدار فول جک های بازویی توانایی اتصال نصب قفل های الکترونیکی جهت امنیت بیشتر بدون هیچ تغییری در مدار را امکان پذیر می سازد.
  • دارای امکانات زمانبندی جک ها بصورت مجزا در هنگام باز و بسته شدن.
  • تعیین محدودیت باز و بسته شدن درب.
  • تشخیص مانع با استفاده از چشمی (فتوسل).
  • قابلیت اتصال باطری در مدل 24 ولت.

درب اتوماتیک تبریز با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برندهای داخلی و خارجی ، در خدمت مشتریان محترم می باشد .

جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما با ما تماس بگیرید.

تماس باما

رزومه کاری ما