کرکره شفاف ( پلی کربنات )

نسل جدید کرکره برقی ، نوعی به نام کرکره شفاف یا پلی کربنات است که به صورت فراگیر در اماکن تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند تیغه های شفاف در رنگهای متنوعی تولید و عرضه می شود. این تیغه ها بسیار مستحکم و مطمئن هستند. این تیغه ها بجز استحکام ، بسیار زیبا نیز هستند و قادرند ویترین مغازه ها را به نمایشگاه ۲۴ ساعته تبدیل کنند و در پارکینگ های مسکونی مشکل کم نوری رو حل کند .

جنس این تیغه ها به گونه ای است که ضد حریق و ضد گلوله نیز می باشد.

میله هایی ما بین تیغه ها قرار می گیرد ، دو نوع است – میله های آلومینومی مناسب دهانه های کوچکتر از ۶ متر مربع است و میله های استیل مناسب دهانه های بالای ۶ متر مربع است.

کرکره برقی شفاف، بعد از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع تیغه کرکره برقی است که به وفور جهت انواع کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و… مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای می گویند ولی بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه استفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد. کرکره برقی شفاف پلی کربن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از کرکره برقی آلومینیومی و گالوانیزه است لذا به آن کرکره برقی ضد سرقت نیز می گویند.

 

شفافیت و استحکام کرکره برقی پلی کربن

“شفاف تر از شیشه … مستحکم تر از فولاد” این شعار عمومی تولید کنندگان کرکره برقی های پلی کربنات است. برای اثبات این موضوع می توانیم چراغ جلوی خودروهای خارجی را مثال بزنیم که با توجه به استاندارهای اتحادیه اروپا نباید در هنگام تصادف خرد شوند تا خرده شیشه بر روی سطح جاده ها نریزد. بنابراین استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود، همین شفافیت و استحکام دقیقاً در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارد.

درب اتوماتیک تبریز با کرکره برقی تبریز در خدمت شماست.