کرکره برقی تبریز و یا کرکره اتوماتیک چیست؟

کرکره برقی تبریز برای باز و بسته نمودن ورودی درب پارکینگ های تجاری، صنعتی، مسکونی و پنجره ها  برای ارائه ظاهری شیک و زیبا با امنیتی کامل، مورد استفاده قرار می گیرند. در انواع قدیمی درب ها در قالب آهنی، آلومنیومی و چوبی استفاده می شدند که آنها امنیت کافی را نداشته و برای بازو بسته کردن آنها باید تلاش فیزیکی زیادی انجام می شد. علاوه بر این، ساختار آنها طوری طراحی شده بود که در اثر باز و بسته شدن متوالی شکل ظاهری و مقاومت خود را از دست می دادند که منجر به هزینه های کلان و غیر قابل جبران می ­شد.

کرکره-برقی-تبریز

حتما شما درب های آهنی، چوبی یا آلومینیومی که در ورودی مناطق مسکونی یا اداری بود را در زمان های گذشته به یاد می آورید یا درباره آن ها شنیده اید. اما امروز در این مقاله سعی داریم شما را با نسل نو و پیشرفته این نوع درب ها، یعنی کرکره برقی تبریز آشنا کنیم. کرکره هایی که علاوه بر شیک و باکلاس نشان دادن یک محیط اداری، تجاری و یا مسکونی، امنیت این مراکز را نیز بصورت محسوسی بالا می برد. در ادامه مزیت های این کرکره ها را به شما توضیح خواهیم داد.

کرکره برقی کرکرهایی است که می تواند به صورت دستی توسط کنترل از راه دور، کارت UHF نصب شده بر روی شیشه خودرو یا سوئیچ دیواری کنترل شوند. در مقایسه کرکره های برقی با نوع کرکره های قدیمی، نیازی به اعمال نیروی فیزیکی برای باز وبسته شدن ندارند. بنابراین احتمال رها شدن و بروز خطرات جبران ناپذیر کرکره های قدیمی را نداشته وبسیار مفیدتر از آنها می باشد .

مزایای دیگر کرکره های برقی عبارتند از مواد مورد استفاده در ساختار کرکره ها با انواع مختلف رنگ ها و طرح های مناسب که برای هر سلیقه مشتری و مکان قابل اجرا می باشند. کرکره های برقی از جنس های آلومینیوم، گالوانیزه فومدار، آلومنیوم فومدار و رول گیت و پلی کربنات با استفاده از مواد خام مانند فولاد گالوانیزه و شمش آلومنیوم و پلی کربنات تولید می شوند که این باعث ارائه ظاهری شیک و زیبا می شود.

انواع تیغه کرکره های برقی :

کرکره-اتومات-تبریز

مزایای کرکره برقی تبریز

مزیتی که کرکره برقی در تبریز می تواند برای ما داشته باشد، استفاده راحت و بدون اعمال فشار یا زحمت اضافه است. اما مسئله ای که در رابطه با کرکره برقی باید از آن اطلاع داشته باشید این است که، درصورت باز و بسته شدن متداول این نوع درب ها، شکل و مقاومت کرکره برقی از دست می رود و می توان هزینه بسیار بالایی را دست شما بگذارد.

اما اگر بخواهیم یک مقایسه کوچک بین درب های قدیمی و کرکره برقی تبریز انجام دهیم، همان طور که در بالا گفتیم کرکره برقی، بدون زحمت و اعمال هیچ نیروی عملی، بصورت کنترل از راه دور یا کارت UHF که بر روی خودرو یا سوئیچ های دیواری نصب می شوند قابل باز و بسته کردن می باشد و خطراتی ناشی از رها شدن ناگهانی این نوع درب ها و اتفاقات جبران ناپذیر آن، بسیار کم است،  اما درب های قدیمی هم زحمت بسیاری برای باز و بسته شدن دارد و هم جلوه زیبایی برای محل کار یا سکونتتان ندارد.

یکی دیگر از مزیت های مهم کرکره برقی تبریز، این است که می تواند برای هر سلیقه ای پیشنهاد ویژه ای داشته باشد و هر نوع مشتری با هر طرز فکر و سلیقه ای را جذب کند. کرکره هایی با طرح ها و رنگ های مختلف که مناسب برای محل های گوناگون می باشد. و همچنین این کرکره ها جنس های مختلفی نظیر آلومینیوم، فومدار، گالوانیزه فومدار، رول گیت و پلی کربنات نیز دارند که هرکدام باعث شیک و جذاب تر شدن کرکره برقی مورد نظر شما می شود.

انواع تیغه کرکره های برقی در تبریز:

کرکره برقی و یا کرکره اتوماتیک چیست؟

کرکره های برقی تبریز برای باز و بسته نمودن ورودی درب پارکینگ های تجاری، صنعتی، مسکونی و پنجره ها  برای ارائه ظاهری شیک و زیبا با امنیتی کامل، مورد استفاده قرار می گیرند. در انواع قدیمی درب ها در قالب آهنی، آلومنیومی و چوبی استفاده می شدند که آنها امنیت کافی را نداشته و برای بازو بسته کردن آنها باید تلاش فیزیکی زیادی انجام می شد. علاوه بر این، ساختار آنها طوری طراحی شده بود که در اثر باز و بسته شدن متوالی شکل ظاهری و مقاومت خود را از دست می دادند که منجر به هزینه های کلان و غیر قابل جبران می ­شد.

اما مهم ترین مزیت کرکره برقی تبریز، جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق سازی آپارتمان یا مکان کاری و مسکونی می باشد. اگر در محیطی نیاز به ذخیره انرژی و عایق سازی بیش تر باشد، کافی است مکان مورد نظرتان را  به کرکره برقی تبریز تجهیز کنید، زیرا این کرکره برقی ها می توانند تا 40 درصد یا بیش تر در صرفه جویی نقش داشته باشند که این امر در نوع خود صرفه جویی در هزینه نیز محسوب می شود.

کرکره-اتوماتیک-تبریز

کرکره های برقی برای درب مغازه، پنجره و یا درب گاراژ و سوله های صنعتی را می توان در اندازه های مختلف و همچنین در رنگهای متنوع باتوجه به سلیقه مشتری تولید کرد.

مهمترین مزیت کرکره های برقی درب اتوماتیک تبریز این است که با توجه به مواد و سیستم هایی که در آنها بکار رفته، از امنیت بالا برخوردار هستند.

کرکره برقی تبریز می تواند بسته به نیاز و شرایط محیطی نیز نصب شود. به این صورت که اگر فضای در دسترس کم بود می توان کرکره برقی که به صورت رول بسته یا باز می شود، رولی که در بالای درب می باشد به سمت بیرون نصب شود ، یا اگر محیط کافی بود رول، به سمت داخل نیز می تواند قرار گیرد. اگر برای نصب کرکره برقی از نظر امنیت دچار تردید هستید، باید به شما بگویم که کرکره برقی تبریز دارای امنیتی بالا می باشد و ضد سرقت است، یعنی کرکره برقی تبریز می تواند به شما ضمانت امنیت و آرامش را بدهد.

در رابطه با کرکره برقی تبریز باید این موضوع را نیز بدانید که هزینه نگهداری و تعمیر این نوع کرکره ها پایین است. بدنه این نوع کرکره ها با تیغه های باریکی که به یکدیگر بند شده ساخته شده اند، که در صورت هرگونه آسیب به این بند ها، می توان هریک از آن ها را به صورت جداگانه تعویض کرد. در صورت قطعی برق نیز، کرکره برقی تبریز این امکان را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید به صورت دستی آن ها را باز یا بسته کنید. درب اتوماتیک تبریز در خدمت شماست.

کرکره-برقی-در-تبریز

همه این مزیت ها و کاربرد های فوق العاده این کرکره برقی و همچنین کادر مجربی که در ساخت این کرکره برقی ها فعالیت می کنند، باعث شده تا کرکره برقی تبریز یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین کرکره برقی ها در سطح کشور شناخته شود که این موضوع خود مهر تاییدی است بر کیفیت بالا و قیمت پایین کرکره برقی تبریز، که مشتری های ثابت و پر و پاقرص بسیاری را در سطح کشور دارد.