کرکره برقی و یا کرکره اتوماتیک چیست؟

کرکره های برقی برای باز و بسته نمودن ورودی درب پارکینگ های تجاری، صنعتی، مسکونی و پنجره ها  برای ارائه ظاهری شیک و زیبا با امنیتی کامل، مورد استفاده قرار می گیرند. در انواع قدیمی درب ها در قالب آهنی، آلومنیومی و چوبی استفاده می شدند که آنها امنیت کافی را نداشته و برای بازو بسته کردن آنها باید تلاش فیزیکی زیادی انجام می شد. علاوه بر این، ساختار آنها طوری طراحی شده بود که در اثر باز و بسته شدن متوالی شکل ظاهری و مقاومت خود را از دست می دادند که منجر به هزینه های کلان و غیر قابل جبران می ­شد.

کرکره برقی کرکرهایی است که می تواند به صورت دستی توسط کنترل از راه دور، کارت UHF نصب شده بر روی شیشه خودرو یا سوئیچ دیواری کنترل شوند. در مقایسه کرکره های برقی با نوع کرکره های قدیمی، نیازی به اعمال نیروی فیزیکی برای باز وبسته شدن ندارند. بنابراین احتمال رها شدن و بروز خطرات جبران ناپذیر کرکره های قدیمی را نداشته وبسیار مفیدتر از آنها می باشد .

مزایای دیگر کرکره های برقی عبارتند از مواد مورد استفاده در ساختار کرکره ها با انواع مختلف رنگ ها و طرح های مناسب که برای هر سلیقه مشتری و مکان قابل اجرا می باشند. کرکره های برقی از جنس های آلومینیوم، گالوانیزه فومدار، آلومنیوم فومدار و رول گیت و پلی کربنات با استفاده از مواد خام مانند فولاد گالوانیزه و شمش آلومنیوم و پلی کربنات تولید می شوند که این باعث ارائه ظاهری شیک و زیبا می شود.

کرکره برقی غضروفی

کرکره های برقی برای درب مغازه، پنجره و یا درب گاراژ و سوله های صنعتی را می توان در اندازه های مختلف و همچنین در رنگهای متنوع باتوجه به سلیقه مشتری تولید کرد.

مهمترین مزیت کرکره های برقی درب اتوماتیک تبریز این است که با توجه به مواد و سیستم هایی که در آنها بکار رفته، از امنیت بالا برخوردار هستند.

انواع تیغه کرکره های برقی :

کرکره برقی فومدار

کرکره برقی اکسترود

کرکره برقی غضروفی

کرکره برقی شفاف