کرکره اکسترود

تیغه های آلومینیوم درب اتوماتیک تبریز به صورت دو جداره بوده و البته در سایزهای متنوع ۵۵ ، ۷۷ و ۱۰۰ موجود می باشد که این سایزها مربوط به ارتفاع هر تیغه می باشد . درب اتوماتیک تبریز مدل های مختلفی از تیغه های آلومینیوم دوجداره را با کیفیت و لیبل های مختلف داراست که با توجه به نظرات و بودجه مشتریان و همکاران گرامی می تواند مدل خاصی را در اختیار شما قرار دهد . کمی درباره کرکره اکسترود نیز صحبت کنیم.

 

تیغه کرکره اتوماتیک آلومینیوم کرکره اکسترود

در این نوع تیغه ها از بیلت های استاندارد آلومینیومی با تکنیک اکستروژه استفاده می گردد که ارتفاع آن در سایزهای مختلف و استاندارد 45، 55، 60، 77، 80، 100، 120 میلیمتر وجود دارد.

برای نصب کرکره اتوماتیک معمولا از تیغه آلومینیوم اکسترود 80 میلی متری استفاده می گردد.

تیغه کرکره اتوماتیک لیبل دار

برخی از شرکت های تولید کننده کرکره اتوماتیک بر روی تیغه های کرکره نوارهایی (لیبل) می چسبانند که علاوه بر تبلیغ برند تیغه کرکره اتوماتیک موجب محافظت از درب هنگام حمل نقل و نقل و نصب نیز می گردد. به این نوع تیغه، تیغه لیبل دار می گویند.

تیغه کرکره اتوماتیک دو رو دو جداره

این نوع از تیغه ها به دلیل دو سطح محدب و مقعر در دو سمت آن معمولا تیغه های اتوماتیک دو جداره نامیده می شود. به خطوطی که روی سطوح محدب و مقعر وجود دارد شیار می گویند و به تیغه ای که در وسط این دو جدار وجود دارد و آن ها را به هم وصل می نماید پل می گویند.